»
Takaisin
»
Lisää uutisia

JuniorPelicansista jo Pohjola-leirille valittujen lisäksi leiripaikkaa tavoittelee vielä 10 pelaajaa Tulevaisuuden Tähdet -tapahtumassa. Seurastamme leirille valittiin maalivahdit Sarikka Aatu ja Sipiläinen Viljo, puolustajat Lehtinen Eeli, Leino Ekku ja

Lue lisää »

Tulevaisuuden Tähdet Vierumäellä 26.1-28.1.2018

JuniorPelicansista jo Pohjola-leirille valittujen lisäksi leiripaikkaa tavoittelee vielä 10 pelaajaa Tulevaisuuden Tähdet -tapahtumassa. Seurastamme leirille valittiin maalivahdit Sarikka Aatu ja Sipiläinen Viljo, puolustajat Lehtinen Eeli, Leino Ekku j

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
Pelicans D1D1 AAA jatkosarja lohko 4a ylempi
13
Tam
klo 11:30
Hollola
Pelicans Turkoosi 1 - Haukat Valkoinen
6-0
Pelicans E2E2 AAA
13
Tam
klo 12:00
SOL
Pelicans Turkoosi - HC Nokia Oranssit
7-6
Pelicans D2AAA jatkosarja 5C alempi
13
Tam
klo 12:00
Laune 3
Pelicans Turkoosi 2 - Wolf Musta
Pelicans B2B2-nuorten SM sarja
13
Tam
klo 12:40
SOL Areena 1
Pelicans B2 - HIFK
0-8
Pelicans C1C-nuorten SM-sarja
13
Tam
klo 13:40
SOL 2
Pelicans - Jokipojat
3-5
Pelicans D1D1 AAA, jatkosarja, alempi
13
Tam
klo 14:10
HEINOLA:
Pelicans Turkoosi 2 - K-kissat Cats
4-6
Pelicans E2E2 AAA
13
Tam
klo 15:00
SOL
Pelicans Turkoosi - Uplakers Mustat
4-4
Pelicans C2C2 AAA-jatkosarja, lohko 2
14
Tam
klo 12:40
Sol-areena
Pelicans - HIFK
3-3
Pelicans D1D1 AAA jatkosarja lohko 4a ylempi
14
Tam
klo 14:00
Laune 1
Pelicans Turkoosi 1 - Jää-Ahmat
3-1
Pelicans E2E2 A
14
Tam
klo 14:40
Heinolan jäähalli
Pelicans Musta - Viikingit/W
1-6
Pelicans D2AAA jatkosarja 5C alempi
20
Tam
klo 11:30
Laune 1
Pelicans Turkoosi 2 - Viikingit/W
Pelicans D2AAA jatkosarja 5B ylempi
20
Tam
klo 12:00
Laune 2
Pelicans Turkoosi 1 - Viikingit/R
Pelicans B2B2-nuorten SM sarja
20
Tam
klo 13:10
SOL Areena 1
Pelicans B2 - Tappara
Pelicans C1C-nuorten SM-sarja
20
Tam
klo 13:40
SOL 2
Pelicans - HIFK
1-3
Pelicans D2AA jatkosarja lohko 7
20
Tam
klo 15:30
Isku Areena
Pelicans Valkoinen 2 - Titaanit/KY-80 Black
Pelicans D2AA jatkosarja lohko 7
20
Tam
klo 17:00
Isku Areena
Pelicans Valkoinen 1 - BJR White 3
Pelicans D1D1 AAA alkusarja Häme
20
Tam
klo 18:30
Isku Areena
Pelicans Turkoosi 2 - Hunters/Sin
Pelicans C2C2 AAA-jatkosarja, lohko 2
21
Tam
klo 12:10
Sol-areena
Pelicans - Saipa
Pelicans E2E2 AA
21
Tam
klo 14:30
SOL
Pelicans Valkoinen - HPK Sininen
Pelicans A TeamNuorten Alueliiga, lohko 2
21
Tam
klo 14:40
Sol Areena 1
Pelicans TEAM - Hunters
Pelicans B1B-nuorten SM alkusarja
21
Tam
klo 15:30
Isku
Pelicans - Kalpa
Pelicans B1B-nuorten SM alkusarja
26
Tam
klo 19:00
SOL 2
Pelicans - Jokerit
Pelicans D2AAA jatkosarja 5C alempi
27
Tam
klo 13:30
Laune 1
Pelicans Turkoosi 2 - Vipers
Pelicans D1D1 AAA jatkosarja lohko 4a ylempi
27
Tam
klo 14:00
Laune 2
Pelicans Turkoosi 1 - KJT Blue
Pelicans C1C-nuorten SM-sarja
27
Tam
klo 15:40
SOL 2
Pelicans - Kärpät
Jojo-kokous
Seuran toimisto klo 17:00

25
Tam
Hallituksen kokous
Seuran toimisto klo 18:00

30
Tam
Höntsäpäivä
Kisapuisto klo 17:00

6
Hel
Hallituksen kokous
Seuran toimisto klo 18:00

20
Hel
Hallituksen kokous
Seuran toimisto klo 18:00

27
Maa
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Kiekkoreipas ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat