Easy Hockey Liigat

Easy Hockey Liigat ovat JuniorPelicansin järjestämiä G-A -ikäluokkien harrastesarjoja/otteluita.

Kauden 2018-2019 tiedot päivitetään syksyn 2018 aikana.


Easy Hockey Liigat 2017-2018

Kiekkokoulu (G-juniorit): joukkueet ja yhteystiedot

  • Lahti: Kaj Lindström 044-330 5917 lindstrom.kaj(at)gmail.com
  • Hollola: Teemu Leppänen 040-708 4668 valmennuspaallikko(at)pelicans2000.fi
  • Heinola: Ville Ahvenainen 0440-821 995 ville.ahvenainen(at)naskijr.fi
  • Nastola: Ville Ahvenainen 0440-821 995 ville.ahvenainen(at)naskijr.fi
  • Vääksy: Olli Taipale 044-989 1303 kapakiekkokoulu(at)gmail.com

Turnaukset:

  1. LKK-turnaus 9.12.2017 Hollola.pdf
  2. LKK-turnaus_4.2.2018 Vääksy.pdf
  3. LKK-turnaus 17.2.2018 Pajulahti.pdf
  4. LKK-turnaus_11.3.2018 Heinola.pdf
  5. LKK-turnaus_24.3.2018 Laune.pdf

Kiekkokoulut pelaavat kauden aikana 5 turnausta. Lahdesta turnauksiin osallistuu Tekniikkakoulu-ryhmän pelaajat. Joukkuejaoista ja tiedotuksesta vastaavat Tekniikkakoulun ohjaajat.


F-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  • Lahti EH (2): Mika Elomaa 040-511 7585 mika.elomaa(at)team-isannointi.com
  • Lahti F2: Marianne Björn 050-328 8207 marianne.bjorn(at)wmail.fi
  • Heinola: Juhani Haavisto junior-pelicans(at)gmx.com
  • Nastola: Juha Nurminen 040-839 8078 juha.nurminen(at)me.com

Turnaukset:

  1. la 11.11.2017 Hollola - F I-turnaus 11.11.2017.pdf
  2. la 25.11.2017 Hollola - F II-turnaus 25.11.2017.pdf
  3. la 9.12.2017 Laune - F III-turnaus 9.12.2017.pdf
  4. la 3.2.2018 Heinola - F IV-turnaus 3.2.2018.pdf
  5. la 17.2.2018 Laune 3 - F V-turnaus 17.2.2018.pdf
  6. su 11.3.2018 Pajulahti - F VI-turnaus 11.3.2018.pdf
  7. la 24.3.2018 Pajulahti - F VII-turnaus 24.3.2018.pdf
  8. su 8.4.2018 Laune - F VIII-turnaus 8.4.2018.pdf

F-junnut pelaavat kauden aikana 8 turnausta, 2 ott./joukkue/turn., yhteensä 16 ott./joukkue.


E-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  • Lahti: Mia Salin 044-992 1518 mia.emilia.salin(at)gmail.com
  • Hollola: Harri Laitinen 040-726 4499 harri.laitinen(at)phnet.fi

E-junnuissa joukkueet sopivat keskenään peleistä.


D-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  • Lahti (2): Anu Ahola 040-592 9245 anu.ahola(at)dnainternet.net
  • Hollola: Harri Laitinen 040-726 4499 harri.laitinen(at)phnet.fi

C-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  • Lahti (2): Katri Seurujärvi 040-738 8784 katri.seurujarvi(at)elisanet.fi

B-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  • Lahti: Miia Halttu 044-329 3215 miia.halttu(at)gmail.com

Lisätiedot: Ari Suomalainen 050 375 0685 ari.suomalainen(at)kiekkoreipas.fi

Tähän toimintaan olemme saaneet opetus- ja kulttuuriministeriön jakamaa seuratukea.


   
Lisää uutisia
Kiekkoreipas ry
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat